• Ostim OSB 1202/1 Sokak No:38, 06374 Yenimahalle / ANKARA

KURUMSAL

ANA SAYFA/ KURUMSAL

KALİTE İŞE SAYGI İLE BAŞLAR !

Firmamız 1968 yılında Bekir AKDEMİR tarafından kurularak Mermer İşleme Makinelerinin üretimine başlamıştır.

İlk kuruluş yıllarında, Kenar Kesme Makinesi ile imalata başlamış olan Akdemir Makine Sanayii, kısa bir süre içerisinde Yarma, İki Direk ST, Band Perdah Makinelerinin de üretimine başlamış ve kısa süre içerisinde ürün çeşitliliğini arttırarak yeniliklerin öncüsü olmuştur.

1980 li yılların başlarında ise hızla büyüyen Türk Sanayiisine damgasını vuran güçlü bir kuruluş haline gelmiştir.

1990 lı yıllarda 40 Lama ve 4 Direk ST Makineleri konusunda üretimini yoğunlaştırmıştır.

Sektörün öncü firmalarından olmasının en büyük nedeni, makinelerinin güçlü şasi ve hassas çalışma özelliklerine sahip olmasıdır. Akdemir Makine Sanayii olarak, üretimde yüksek verimlilik temel hedefimizdir.

Firmamız, 2019 yılı itibari ile 5.400,00 m2 si kapalı toplamda 16.000 m2 alanda yeni üretim tesisine taşınmış ve mevcut üretimleri ile AR-GE çalışmaları devam etmektedir. Amacımız tecrübeli ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın bilgi ve birikimlerini müşterilerimizin beğenisine en iyi şekilde sunabilmektir.

Sektörde ilk kuruluş olan firmamız, yenilikçi düşünce yapısını asla kaybetmeden, müşterilerinin daima danışmanlık ve satış sonrası hizmetleri ile yanında olarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Çerez Uyarı