• Ostim OSB 1202/1 Sokak No:38, 06374 Yenimahalle / ANKARA

Atölye Makineleri

ANA SAYFA / Atölye Makineleri

KALITE IŞE SAYGI ILE BAŞLAR!

Atölye Makineleri Firmamız 1968 yılında Bekir AKDEMİR tarafından kurularak Mermer İşleme Makinelerinin üretimine başlamıştır.

Atölye Makineleri İlk kuruluş yıllarında, Kenar Kesme Makinesi ile imalata başlamış olan Akdemir Makine Sanayii, kısa bir süre içerisinde Yarma, İki Direk ST, Band Perdah Makinelerinin de üretimine başlamış ve kısa süre içerisinde ürün çeşitliliğini arttırarak yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Atölye Makineleri 1980 li yılların başlarında ise hızla büyüyen Türk Sanayiisine damgasını vuran güçlü bir kuruluş haline gelmiştir.

Atölye Makineleri 1990 lı yıllarda 40 Lama ve 4 Direk ST Makineleri konusunda üretimini yoğunlaştırmıştır.

Atölye Makineleri Sektörün öncü firmalarından olmasının en büyük nedeni, makinelerinin güçlü şasi ve hassas çalışma özelliklerine sahip olmasıdır. Akdemir Makine Aanayi olarak, üretimde yüksek verimlilik temel hedefimizdir.

Atölye Makineleri Firmamız, 2019 yılı itibari ile 5.400,00 m2 si kapalı toplamda 16.000 m2 alanda yeni üretim tesisine taşınmış ve mevcut üretimleri ile AR-GE çalışmaları devam etmektedir. Amacımız tecrübeli ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın bilgi ve birikimlerini müşterilerimizin beğenisine en iyi şekilde sunabilmektir.

Atölye Makineleri Sektörde ilk kuruluş olan firmamız, yenilikçi düşünce yapısını asla kaybetmeden, müşterilerinin daima danışmanlık ve satış sonrası hizmetleri ile yanında olarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

 

Whatsapp Teklif Al